O Nas

 

Firma Prosto i Czysto.pl od kilku lat zajmuje się dystrybucją profesjonalnych środków czystości, maszyn sprzątających oraz sprzętu gastronomicznego. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy dzięki aktywnej pracy w terenie oraz bezpośredniemu kontaktowi z klientem i jego potrzebami sprawia, że dziś możemy Państwu zaproponować nie tylko konkurencyjne ceny, ale i najwyższą jakość sprzedawanych produktów.

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, a także z potrzeby podnoszenia konkurencyjności oferty staramy się wciąż rozbudowywać ofertę produktów prezentowanych na www.prostoiczysto.pl. W szerokiej ofercie produktów posiadamy m.in. profesjonalne środki czystości, maszyny sprzątające i profesjonalny sprzęt gastronomiczny renomowanych producentów. Wszystko w atrakcyjnych cenach!

Gwarantujemy miłą i fachową obsługę, wsparcie merytoryczne i pomoc w wyborze właściwego dla Państwa asortymentu. Stawiamy na rozwiązania o wysokiej jakości i skuteczności przy możliwie niskich kosztach oraz przede wszystkim na satysfakcję klienta.